21.06.2011

Hafta Sonu Düğün Telaşı..

Buaralar pek koşuşturma içerisindeyim oyüzden blogumla ilgilenemedim,, malum yaz geldi düğünler başladı telaşlarda başladı..:)
Hafta sonu bi akrabamızın düğünü vardı  onun için hazırlık içerisindeydik çok güzel geçti  ufak tefek aksilikler haricinde.. Kapalı bayanlar için düğünlerde ne giyinir telaşı bi başka , zor oluyor ama ilk düğünümüzü atlattık bakalım şimdi sıradakilerde.. Kınamız ayrı bi güzel geçti okadar şarkı söledik ama gelin hanımı ağlatamadık:)
Bunlarda kına gecesinde dağıtılan kına paketlerimiz ben çok beğendim çok ciciler dimi.. 


              rengarenk cıvıl cıvıllar, tam bana göre..:)

bunlarda kınada giyindiklerim bakalım beğenicekmisiniz..

Elbisemi bahçeşehir pazartürkten aldım..gerçekten çok güzel şeyler oluyor bu pazarda , ben eşarplarımıda genelde burdan alıyorum hem cok uygun hemde çok güzeller..yakın olanlar varsa uğrayın derim salı ve c.tesi günleri kuruluyor..

İşte bunlarda düğünde giyindiklerim..Daha önceki postlarımda bahsetmiştim bu cicilerden..:)


Düğünüzümüz anadolu yakasında olduğu için kınadan sonra amcamlarda kaldık oyüzden ayakkabılarımı değiştiremedim ama çantam siyah olduğu için iki kıyafetimede uydular..:)

Sizde düğün , nişan , söz , günlük hayatta yaptğınız kombin fotoğraflarınızı  bana yollayabilirsiniz burda yayınlarız diğer kapalı arkadaşlarımıza da bir nebze yardımcı olmuş oluruz..

Benden bugünlük bukadar aaa dostlar yarın benim için büyük ve önemli birgün olcak hazırlıklara devam, görüşmek üzere....

4 yorum:

 1. ciclerin çok güzelmiş cnm, güle gül giy.

  YanıtlaSil
 2. saol yemyeşildenizim en güzelleri senin olsun..

  YanıtlaSil
 3. Kıyafetlerin pek bi cici canımm en güzel günlerde giyin yüzün hep gülsün inş....

  YanıtlaSil
 4. tesekkür ederim tatlı cadım benim..Allah razı olsun seninde yüzün hep gülsün balım..

  YanıtlaSil

YORUM YAZAN PARMAKÇIKLARINIZA SAĞLIK..=)